Feminella Hyalosoft logo Feminella Hyalosoft home

Moksliniai tyrimai

1. Austrijoje atliktas tyrimas (1), kuriame dalyvavo 150 moterų (20% su pakaitine hormonų terapija) parodė, kad jau po 10 dienų vartojant Feminella®buvo pastebėtas ryškus pagerėjimas mažinant makšties sausumą ir atrofiją.  Poveikį po 10 parų vertino pacientas bei gydytojas ir abiejų įvertinimai buvo geri ir labai geri. Feminella®buvo puikiai toleruojamas.

 

2. 2004 metais Italijoje atliktame tyrime (2) dalyvavo 20 visais kitais atžvilgiais sveikų 30-65 metų moterų besiskundžiančių makšties sausumo simptomais: makšties gleivinės niežuliu ar makšties gleivinės bendrais sutrikimais. Joms buvo paskirtas gydymas Feminella®po 1 ovulę kiekvieną vakarą prieš pat miegą 30 parų iš eilės. Tyrimo dalyvės buvo tiriamos prieš įtraukiant į tyrimą, po 7 parų, po 15 parų ir po 30 parų.
 
Tyrimo metu buvo vertinami Feminella®ovulių, preparato priimtinumas, preparato toleravimas, raminamasis ir drėkinamasis poveikis. Jau  po pirmos savaitės pacientės jautė raminantį ir drėkinantį poveikį, kuris vartojant toliau stiprėjo. 90% dalyvių pranešė apie gerą ir labai gerą ovulių priimtinumą bei toleravimą.
 
 
 
 
Šaliniai. (1) Veiksmingumas / saugumas / priimtinumas moterims, kurioms pasireiškė makšties sausumas ir atrofija po menopauzės Austrija, 2003.
(2) FEMINELLA VAGINAL SUPPOSITORIES” Saugumas ir veiksmingumas. F. de Paoli MD, under the supervision of prof. F. Marzatico MD University of Pavia (Italy).
Klinikinis ,,FEMINELLA VAGINAL SUPPOSITORIES” drėkinamojo ir raminamojo poveikio makšties gleivinei įvertinimas. APR-APPLIED PHARMA RESEARCH S.A. - FEMINELLA VAGINAL  SUPPOSITORIES - LOTTO 01/GF02.(REcoRD No. M1131003P, SEPTEMBER 6TH 2004)