Feminella Vagi C logo Feminella Vagi C homevagic

Feminella Vagi C®  vaginalinės tabletės

• mažina makšties pH
• padeda naūraliai atsistatyti makšties mikroflorai,
• apsaugo nuo bakterinės vaginozės pasikartojimų,
• yra saugios, jas gali vartoti nėščios ir maitinančios moterys.
 
Feminella Vagi C®  tabletėse esanti ypatinga vitamino C forma užtikrina kontroliuojamą vitamino C išlaisvinimą, taip išvengiant makšties epitelio sudirginimo dėl pernelyg greito vitamino C išsiskyrimo.  
 
Padidintas makšties pH (>4,5) dažnai sąlygoja bakterinę vaginozę. Bakterinė vaginozė pasireiškia daugeliui moterų, kurios sukndžiasi padidėjusiomis pilkšvomis, nemalonaus kvapo išskyromis iš makšties, skausmingu šlapinimusi, išorinių ir lytinių organų niežuliu, deginimo jausmu bei skausmingais lytiniais santykiais, todėl labai svarbu palaikyti tinkamą makšties pH.
 
Vartojant makšties tabletes Feminella Vagi C®, makšties terpė tampa netinkama anaerobinėms bakterijoms, kurios sukelia bakterinę vaginozę, daugintis. Feminella Vagi C® vaginalinės tabletės padeda gydyti bakterinę vaginozę ir apsisaugoti nuo šios ligos. Tabletės ypač naudingos pacientėms, kurioms liga kartojasi ar kurios gydomos antibiotikais. Lėtai išskiriamas vitaminas C užtikrina ilgalaikį terpės rūgštingumą ir greitai normalizuoja makšties pH.
 
Feminella Vagi C® pasižymi tuo, kad sumažinus pH lakto bakterijos natūraliai atsinaujina pačios ir normalizuoja makšties mikroflorą. Organizmo gaminamos (endogeninės) lakto bakterijos yra geriau toleruojamos ir atsparesnės, nei gaunamos iš išorės (egzogeninės), nesukelia alerginių reakcijų.
 

 

Feminella Vagi C®  pasirinkimo kriterijai

 

 

Feminella Vagi C® sudėtis.
Vienoje vaginalinėje tabletėje yra 250 mg vitamino C (askorbo rūgšties), sintetinės silikono dervos, laktozės monohidrato, hidroksilpropilmetilceliuliozės, magnio stearato.
 
Feminella Vagi C® vartojimas.
Vartojama 1 kartą per dieną, geriau vakare, giliai į makštį, kai padidėjęs makšties pH ir pakitusi mikroflora (pvz., bakterinei vaginozei gydyti ir atkryčio profilaktikai). Galima vartoti nėščioms ir žindančioms moterims. Siekiant atkurti fiziologinį makšties pH ir normalią mikroflorą, rekomenduojama gydytis ne mažiau kaip 6 dienas. Jeigu reikia, gydymą galima tęsti arba kartoti.
 

Natūralios makšties mikrofloros sudėtis

 
Makštis yra vienas daugiausiai mikroorganizmų turintis organų, didesnis bakterijų tankis yra tik žarnyne. Būdingiausi atstovai yra lakto bakterijos, bakteroidai, peptostreptokokai, enterokokai, streptokokai, stafilokokai, Gardnerella vaginalis, Mycoplazma hominis, nedidelis kiekis Candida grybelių ir kt. Makštyje yra tam tikra šių mikroorganizmų pusiausvyra. Mikroflora šiek tiek varijuoja menstruacinio ciklo metu. Normalios makšties išskyros turėtų būti bekvapės, skaidrios ar balkšvos, homogeniškos, rūgščios reakcijos pH 4,5-3,8.
 

Kada pakinta mikroflora?

 
Priklausomai nuo veikiamų faktorių ir organizmo būsenos, makšties aplinka gali parūgštėti – pH yra mažesnis nei 3,8 arba tapti šarmine— pH viršyja 4,5. Pagrindinė kova vyksta tarp lakto bakterijų ir kitų mikroorganizmų. Pasikeitus pH, lakto bakterijoms tampa sunkiau daugintis ir išlikti. Tuo tarpu, pasikeitus pH, kitoms bakterijoms ir mikroorganizmams aplinka pasidaro ypač tinkama daugintis.
 
Makšties mikroflorą veikia:
 
• hormonai (ypač estrogenai), 
• ligos (pvz., nekompensuotas cukrinis diabetas), 
• antibiotikai, imunoglobulinai, 
• kontraceptikai (spermicidai, gimdos spiralės, hormoniniai kontraceptikai ir kt.), 
• lytiniai santykiai, higienos įpročiai.